HUMAN RESOURCES

Microarray and Biochip Specialist

Salary: 2000- 5000 EUR

Requirements:

Proven expertise with production and analysis of microarrays a microfluidic systems, English on a fluent level, representative manners, loyalty, goal-oriented and mindful spirit, order in workplace, flexiblle mind, capable of inovation and effective work. Regular reporting and presenations of progress to the rest of the team.

Offering:

Assignement in a young and international research and business team with individual and in teamwork development and production activies together with top research centers in CR and abroad. Bonus system. Increase of salaries based on results and performance. Personal growth via self-expertize, traiining and international stays.

Assignement:

Development, preparation and analysis of new biochips using a precise robot, development and production of microfluidic solutions for rapid analyses of diffrent biomarkers for medical, veterinary and agricultural diagnostics.

 

Obchodní manažer/ka

Mzda 25000- 100000

Požadujeme:

Zkušenosti s obchodem ideálně diagnostických prostředků pro zdravotnické, veterinární a zemědělské účely. AJ, ČJ slovem i písmem, další jazyky výhodou (NJ, FJ), reprezentativní vystupování, loajalita, efektivní a dobře organizovaná práce, pravidelný reporting, tah na dosahování výsledků, pružné myšlení, schopnost inovace a kreativity. Znalosti prodejních dovedností včetně podpory přes elektronická media (e-shop, emailing, google statistics, skladové hospodářství apod.) výhodou. Vlastní automobil podobně výhodou, ale ne podmínkou.

Nabízíme: 

Práci v mladém mezinárodním kolektivu, možnost rozvoje vlastních obchodních a marketingových aktivit, flexibilní pracovní dobu, možnost částečné práce z home office. Pevná a pohyblivá složka platu, závislá od výsledků. Regionální zaměření je cca 75% ČR, 25% zahraničí, zejména EU a Švýcarsko. Možnost podílení se na mezinárodních projektech a mezinárodním obchodu. Služební cesty po ČR a zahraničí. Bonusový systém odměňování i na základě výsledků celé firmy. Osobnostní růst na základě školení a mezinárodních stáží.

 Náplň práce: Rozvoj obchodních aktivit, akvizice nových zákazníků a kontraktů, komunikace s klienty, reporting vedení společnosti. Tvorba prodejní a marketingové strategie, později vedení obchodního týmu.